19 апрель 2019, Пятница, 17:30

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Співробітник колонії хотів 700 дол від засудженого за пом’якшення режиму

10 января 2019г.

Оперативники Управління захисту економіки в Рівненській обл.. викрили та задокументували корупційну діяльність офіцера виправної колонії. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу департаменту захисту економіки Нацполіції України.

Встановлено, що начальник відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної роботи державної установи виконання покарань вимагає від засудженого неправомірну вигоду.

Зокрема, 700 доларів США посадовець хотів за підготовку документів, необхідних для застосування до засудженого заходів заохочення, які в подальшому є підставою для пом'якшення режиму відбування покарання.

Оперативники Управлінням захисту економіки у Рівненській обл., слідчі головного управління Нацполіції в Рівненській обл.. за процесуального керівництва військової прокуратури рівненського гарнізону 10 січня затримали майора внутрішньої служби.

Предмет злочину, а саме 700 дол. США, вилучено під час проведення огляду місця події. Керівника відділення виправної колонії затримано в порядку ст.208 КПК України.

За зібраними матеріалами військовою прокуратурою рівненського гарнізону Західного регіону України було відкрито кримінальне провадження.

На даний час вирішуються питання про повідомлення офіцеру про підозру та обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.