» Через столичного митника бюджет втратив понад 200 тис грн

04 жовтень 2022, Вівторок, 15:37

Через столичного митника бюджет втратив понад 200 тис грн

20 Червня 2019г.
Винницкий таможенник

Київською місцевою прокуратурою №6 спільно із СВ Печерського УП ГУНП у Києві та ГУ СБУ у Києві та Київській обл. викрито службову особу митного посту "Аеропорт "Київ" (Жуляни).

Злочинна діяльність вказаного посадовця завдала державі збитків на суму понад 200 тис. грн., повідомляє Резонанс із посиланням на прес-служба прокуратури Києва.

Встановлено, що впродовж 2017-2018 рр. службові особи відділу митного оформлення підтвердили визначений декларантом невірний код УКТ ЗЕД, за яким розмір мита склав 0% від митної вартості товару.

Це призвело до ненадходження до державного бюджету близько 1,4 млн грн. На даний час одному з посадовців, який брав участь у корупційній схемі та діями якого бюджету завдано понад 200 тис грн., оголошено підозру за ч.1 ст.364 Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу та пред’явлення цивільного позову про відшкодування завданих збитків.

Крім того, вживаються заходи, направлені на виявлення та притягнення до відповідальності усіх службових осіб, винних у цьому злочині.