» Чернігівській митник виявився причетним до масштабної контрабадни сілгосппродукції

18 серпень 2022, Четвер, 17:45

Чернігівській митник виявився причетним до масштабної контрабадни сілгосппродукції

7 Жовтня 2019г.
sb_q

Посадовець чернігівської митниці, затриманий Службою безпеки України, входив до організованого угруповання, яке налагодило нелегальне ввезення в нашу країну імпортної сільгосппродукції без сплати обов’язкових митних платежів.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ. Оперативники спецслужби встановили, що до протиправної діяльності були залучені понад 15комерсантів.

За попередніми оцінками, через оборудку державний бюджет щомісяця недоотримував понад 1 млн грн. Правоохоронці затримали посадовця митниці поблизу місця роботи під час отримання майже 20 тис. грн від брокера однієї з митно-брокерських структур за сприяння у ввезенні нової партії нелегальної продукції.

У ході проведення низки санкціонованих обшуків за місцем роботи та проживання фігурантів провадження, правоохоронці вилучили 10 тис. дол.. США, а також документацію і комп'ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

У межах провадження, відкритого за ч.5 ст.27 (види співучасників), ч.3 ст.212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) та ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.