» Дембельський акорд Мін‘юсту (продовження)

26 травень 2022, Четвер, 18:23

Дембельський акорд Мін‘юсту (продовження)

22 Травня 2019г.
Фото: архів
Фото: архів

Олена Мельник, Резонанс

Наша публікація ДЕМБЕЛЬСЬКИЙ АКОРД ПІДЛЕГЛИХ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ (ДОКУМЕНТИ) отримала продовження.

- Однозначно - такі заробітні плати наближеним до міністра стали можливими лише після поглинання Мін‘юстом пенітенціарної служби з її бюджетом. Замість того, щоб виплачувати нормальні зарплати працівникам колоній, їхні гроші перерозподілені на інших працівників міністерства, - заявив у коментарі Резонансу екс-керівник ДПСУ, адвокат Сергій Старенький.

МІН’ЮСТ ЗАЧИЩАЄ ПЕНІТЕНЦІАРНУ СИСТЕМУ

Як з‘ясувалось, захмарні надбавки до посадових окладів начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області це не таке вже й виключення з правил у системі органів юстиції.

Така ж ситуація у Львівській області, написала читачка Резонансу Марія Хацко.

А також у Чернігові, - додав у коментарі Резонансу адвокат Ростислав Кравець. Також віце-президент Світового конгресу українських юристів та Всесвітнього юридичного альянсу, старший партнер адвокатської компанії «Кравець і партнери» вважає: "На мій погляд до Міністра юстиції є маса питань, починаючи з виконання рішень та представництва України в міжнародних судах і закінчуючи питаннями нотаріату, виконавчої служби та сприяння десяткам комунальних підприємств та реєстраторів, що незаконно відбирають майно у громадян і юридичних осіб".

ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ВЗЯЛАСЯ ЗА ПОСАДОВЦІВ МІНЮСТУ

І додам від Резонансу, що призначений 21 травня 2019 новий глава адміністрації Президента України Андрій Бондан не зі ЗМІ знає про стан справ у системі органів юстиції.

То, далі буде?!

АПД: Чистий факт зловживання владою. На жаль, ПОП незаконно ліквідував у органах прокуратури нагляд за виконанням і застосуванням законів, до створення інших органів - усупереч перехідних положень Конституції, - вважає перший заступник Генерального прокурора України (2014 р) Микола Голомша.

13260089_1013484595354637_523691465419455425_n
Олена Мельник Редактор, юрист, Резонанс