Для потреб боротьби з COVID-19 Венедіктова передає приміщення Академії прокуратури. Та одноденний заробіток працівників - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 июнь 2020, Воскресенье, 10:17

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Для потреб боротьби з COVID-19 Венедіктова передає приміщення Академії прокуратури. Та одноденний заробіток працівників

30 марта 2020г.

Працівники Офісу Генпрокурора перерахують частину своєї заробітної плати на протидію з поширенню коронавірусної інфекції. Таке рішення було прийняте на нараді у Генерального прокурора у понеділок, 30 березня 2020 року.

- Офіс Генерального прокурора, як флагман в структурі правоохоронних органів, має бути на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією. Ми маємо діяти в унісон з громадянським суспільством, яке нині показує приклад такої активності. Всі працівники можуть зараз добровільно передати свій одноденний заробіток на підтримку медиків і хворих, на закупівлю необхідного обладнання. Ми перерахуємо цей фінансовий ресурс штабам Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Також ми запропонували Київській міській державній адміністрації, за необхідності, використовувати приміщення Національної академії прокуратури України для потреб протидії COVID-19. Водночас зараз ми мобілізуємо прокурорів для попередження злочинів і покарання за зловживання на епідемії. Прокуратура має стати щитом і для Закону, і для здоров‘я нації, - наголосила Ірина Венедіктова. Про це інформує Резонанс із посиланням на сайт ОГП.

Також учасники наради обговорили додаткові кроки, яких вживатиме прокуратура для забезпечення правопорядку в умовах надзвичайної ситуації, виявлення контрафактних ліків та засобів, протидії вивезенню продукції медичного призначення тощо, - йдеться у повідомленні прокуратури.

Напередодні журналіст Володимир Бойко написав у соцмережі, що "Венедіктова зобов’язала своїх підлеглих добровільно переказати одноденний заробіток на боротьбу з коронавірусом, надавши не пізніше 1 квітня 2020 року в Департамент планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Офісу генерального прокурора перелік тих, хто підтримав цю ініціативу".

- Виникає запитання, чому Венедіктова досі не зацікавилась підставами отримання колосальних зарплат колишніми народними депутатами Лещенком і Найємом, натомість обдирає прокурорів, яким зарплатню так і не підвищили попри неодноразові обіцянки, вимогу профільного закону та рішення Конституційного Суду України? - зауважив Бойко та виклав відповідні документи.

ВЕНЕДІКТОВА ШУКАЄ, ХТО ЗЛИВ ЇЇ ЛИСТ ЩОДО ПРИМУСОВОГО ЗБОРУ КОШТІВ НА ДОБРОВІЛЬНУ БОРОТЬБУ З КОРОНАВІРУСОМ