» До суду направили обвинувачення щодо працівника уряду, якого підозрюють у перешкоджанні журналісту «1+1»

07 грудень 2022, Середа, 21:45

До суду направили обвинувачення щодо працівника уряду, якого підозрюють у перешкоджанні журналісту «1+1»

30 Квітня 2020г.
i75_ArticleImage_176781

Київська місцева прокуратура № 6 затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт щодо працівника Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Кабінету Міністрів України, якого підозрюють у перешкоджанні законній професійній діяльності журналіста.

Про це повідомляє Резонанс 30 квітня із посиланням на "Детектор медіа   ".

Йдеться про інцидент від 15 травня 2019 року. «Згідно з матеріалами слідства, службовець протиправно обмежив журналіста одного з телеканалів у пересуванні в приміщенні зали засідань уряду шляхом фізичного впливу на нього», – зазначається в повідомленні.

Обвинувальний акт скерували до Печерського районного суду Києва для розгляду по суті.

Журналіст програми «Секретні матеріали» на телеканалі «1+1» Володимир Тимофійчук повідомив, що головний спеціаліст Секретаріату Кабінету Міністрів України Ігор Конопацький перешкоджав його професійній діяльності. Інцидент стався 15 травня 2019 року після засідання уряду, коли журналіст телеканалу попрямував до міністра юстиції України Павла Петренка, щоб узяти коментар. Володимир Тимофійчук 21 травня подав до поліції заяву про вчинення працівником Кабміну кримінального правопорушення.

З 12 листопада 2019 року журналіст Володимир Тимофійчук став помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата від фракції «Слуга народу» Олександра Куницького.