» Екс-керівники Дельта-банку отримали підозру у розкраданні 4,4 млрд грн.

22 сентябрь 2020, Вторник, 23:59

Екс-керівники Дельта-банку отримали підозру у розкраданні 4,4 млрд грн.

24 декабря 2019г.
Дельта

Слідчі Національної поліції України 23 грудня оголосили підозри екс-керівництву правління АТ "Дельта-банк" у розкраданні 4,4 млрд грн.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу НПУ. Відповідні підозри було оголошено колишній голові ради директорів Дельта-банку, заступнику начальника департаменту корпоративного бізнесу та директору одного з товариств з обмеженою відповідальністю.

Правоохоронці встановили, що посадовці незаконно виводили гроші в особливо великих розмірах. Упродовж 2012-2015 рр. вони кредитували підконтрольну фіктивну компанію, а гроші виводили на рахунки офшорів.

Також з’ясувалося, що службовці Дельта-банку для прикриття незаконної діяльності несанкціоновано втручалися в роботу міжнародної платіжної системи та вносили неправдиві відомості до автоматизованої банківської системи.

Їх дії стали підставою для визнання Дельта-банку неплатоспроможним та запровадження у ньому тимчасової адміністрації. За висновками судово-економічних експертиз підтверджено збитки на 4,4 млрд грн.

Наразі перевіряється можлива причетність й інших службових осіб та власників Дельта-банку до цієї протиправної діяльності.

Нагадаємо, 10 грудня Північний апеляційний господарський суд за позовом Фонду гарантування вкладів фізосіб наклав арешт на активи, що належать власнику Дельта-банку Миколі Лагуну. Його особу оголошено у розшук.