» Екс-мер Полтави отримав підозру від прокуратури

04 липень 2022, Понеділок, 19:18

Екс-мер Полтави отримав підозру від прокуратури

12 Грудня 2018г.
Карна справа

Прокуратурою Полтавської обл. 10 грудня повідомлено про підозру колишньому міському голові Полтави. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

Екс-мера підозрюють у вчиненні правопорушень, передбачених ч.3 ст.206 (протидія законній господарській діяльності юридичної особи – полтавської міської ради) та за ч.3 ст. 27 ч.1 ст.361(організація несанкціонованого втручання в роботу інформаційної системи) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що рішенням сесії Полтавської міськради від 14.09.2018 припинено повноваження полтавського міського голови, про що внесено зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Водночас, невстановлені особи спільно з колишнім мером у листопаді поточного року, з раніше викраденого ключа державного реєстратора Красноградської РДА Харківської обл.., за начебто заявою неіснуючої особи, безпідставно втрутилися до реєстру, визначивши полтавським міським головою раніше звільненого керівника.

У подальшому, екс-мер Полтави, усвідомлюючи, що реєстраційні дії здійснені на підставі відповідних рішень полтавської міської ради є законними, доводячи свій злочинний умисел до кінця, звернувся до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації міністерства юстиції України зі скаргою щодо скасування вказаних реєстраційних дій.

Згодом, на початку грудня поточного року невстановленими особами з використанням ключа державного реєстратора Київської обл., без його згоди, внесено зміни до реєстру, якими визначено полтавським міським головою колишнього керівника вказаного органу. "Вказані незаконні дії дестабілізують роботу ради у зимовий період", - підкреслюють у ГПУ.