19 липень 2024, П'ятниця, 11:55

Експертиза СБУ підтвердила аутентичність голосів М. Саакашвілі та С. Курченка у скандальних записах

29 Грудня 2017г.
Експертиза СБУ підтвердила аутентичність голосів М. Саакашвілі та С. Курченка у скандальних записах

Українським науково-дослідним інститутом спеціальної техніки та судових експертиз СБУ проведено фоноскопічну експертизу, яка підтверджує аутентичність голосів на зафіксованих розмовах між М. Саакашвілі та С. Курченком. Слова та фрази, які їм належать, персоніфіковані у протоколі за результатами проведення негласного розшукового заходу. Про це повідомила речник Генерального прокурора Лариса Сарган, передає Резонанс.

За даними ГПУ, наразі "15 осіб, які сприяють українським правоохоронним органам у документуванні кримінальних правопорушень М. Саакашвілі, С. Курченка, О. Динника, С. Дангадзе, допитані як свідки та перебувають під захистом держави".

Нагадаємо, Генеральною прокуратурою розслідується кримінальне провадження від 04.12.2017 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 15, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності); ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 4 ст. 110-2; ч. 1 ст. 15 (замах на злочин), ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 110-2 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України.

Ю. ЛУЦЕНКА З «ПЛІВКАМИ КУРЧЕНКА» «КУПИЛИ НА ФАНТІК»