» КДКП розпочала провадження щодо Холодницького

01 липень 2022, П'ятниця, 09:42

КДКП розпочала провадження щодо Холодницького

20 Червня 2019г.
Холодницький

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів 10 червня відкрила дисциплінарне провадження щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького через порушення в електронних деклараціях.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на УНІАН. Як зазначається, у травні цього року ЦПК поскаржився на Н.Холодницького через нібито порушення ним низки вимог закону "Про запобігання корупції" під час подання електронних декларацій за 2016-2017 рр.

Так, Н.Холодницький вніс у декларацію менший на 25 тис. грн дохід від продажу майна, ніж отримав насправді, зазначив недостовірну інформацію щодо коштів на банківському рахунку і не вказав, що позичав кошти третім особам. Загалом сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 р., стверджують у ЦПК, становить 135 тис. грн.

За його данимі, у декларації за 2017 р. були допущені ті ж самі порушення. "Холодницький дуже добре знається на вимогах подання декларацій, оскільки особисто є процесуальним керівником у кримінальних справах, які розслідуються за фактами брехні в деклараціях. Тож ці порушення свідчать про нехтування Холодницьким законодавством", - вважають у ЦПК.