» У воєнізованій охороні АТ “Укрзалізниця” правоохоронці знайшли корупцію

04 липень 2022, Понеділок, 00:01

У воєнізованій охороні АТ “Укрзалізниця” правоохоронці знайшли корупцію

18 Грудня 2018г.
Задержание_Зап

Військовою прокуратурою Південного регіону України спільно зі співробітниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України зупинено протиправну діяльність одного з керівників Дніпровського загону воєнізованої охорони Придніпровської залізниці.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на спікера Генеральної прокуратури України Андрія Лисенка.

Упродовж червня − грудня заступник начальника Дніпровського загону воєнізованої охорони Придніпровської залізниці ПАТ "Укрзалізниця" спільно з цивільною особою систематично вимагали та одержували неправомірну вигоду від працівника приватного підприємства, - повідомляє прокуратура.

Усього зловмисники отримали близько 300 000 грн хабаря за вчинення дій, пов’язаних з безперешкодним слідуванням товарів залізничним сполученням через Придніпровську залізницю. Під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 146 200 грн зловмисників затримано у Запоріжжі 17 грудня в порядку ст. 208 КПК України.

Посадовці Дніпровського загону воєнізованої охорони Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» спільно з представниками місцевого криміналітету організували механізм викрадення вантажів, зокрема металу, вугілля, паливо-мастильних матеріалів з вагонів, які проходять через залізничні станції Запорізької області. Зловмисники також вимагали від власників цих вантажів неправомірну винагороду за збереження цілісності та безперешкодне слідування товарів територією регіону. Про це інформує СБУ.

Наразі прокуратурою готується повідомлення про підозру у вчиненні корупційного злочину та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

ПРОКУРАТУРА ПЕРЕДАЛА ДО СУДУ ЧЕРГОВУ СПРАВУ ПРО ЗЛОВЖИВАННЯ ВЛАДОЮ У ПАТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»