» За 10 тис грн прокурор обіцяв не вносити до ЄРДР інформацію про розтрату коштів у РДА

09 грудень 2022, П'ятниця, 14:41

За 10 тис грн прокурор обіцяв не вносити до ЄРДР інформацію про розтрату коштів у РДА

26 Березня 2020г.
1_4

До суду скеровано обвинувальний акт відносно прокурора однієї з прокуратур Черкаської області, підозрюваного у одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Резонанс 26 березня з посиланням на ДБР.

Слідством встановлено, що прокурор одержав від посадовиці Звенигородської райдержадміністрації 10 тис грн. За неправомірну вигоду він пообіцяв не вносити до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо вчинення працівницею РДА розтрати майна та службового підроблення.

3 жовтня 2019 року прокурора було затримано під час одержання хабара в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід -  відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Як писав Резонанс, слідчі теруправління ДБ, розташованого у місті Краматорську, спільно з Генеральною інспекцією Офісу Генерального прокурора та СБУ, затримали прокурора одного з відділів Красноармійської місцевої прокуратури за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, прокурор вимагав та одержав 3500 доларів США в гривневому еквіваленті від директора приватного підприємства. За «винагороду» обіцяв закрити кримінальне провадження, в якому він був процесуальним керівником.

СЬОГОДНІ ПРОКУРАТУРА ПОЧИНАЄ ОЧИЩЕННЯ З СЕБЕ, — ВЕНЕДІКТОВА ПРО ЗАТРИМАННЯ У МІСЦЕВІЙ ПРОКУРАТУРІ ДОНЕЧЧИНИ