21 липень 2024, Неділя, 17:02

Харківські лісівники розтратили 5,5 млн грн у держпідприємства

6 Грудня 2019г.
Харківські лісівники розтратили 5,5 млн грн у держпідприємства

Слідчі полтавського територіального управління Державного бюро розслідувань повідомило про підозру у розтраті державного майна на суму 5,5 млн грн. 9 посадовим особам держпідприємства "Балаклійське лісове господарство".

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ДБР, Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовці надавали стороннім особами дозвіл на вирубку деревини цінних порід під виглядом санітарного очищення лісу.

В подальшому деревину реалізовували. Такі дії посадовців спричинили збитки державі на суму 5,5 млн грн. Відбулися санкціоновані обшуки у приміщенні ДП "Балаклійське лісове господарство" та за місцем проживання підозрюваних.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської обл., оперативний супровід — управління Служби безпеки України в Харківській обл.

Дії підозрюваних кваліфіковані як розтрата державного майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, вчинена за попередньою змовою групою осіб - ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України.