» На Прикарпатті викрили групу осіб, які займалися експортом деревини за підробленими документами

08 серпень 2022, Понеділок, 02:08

На Прикарпатті викрили групу осіб, які займалися експортом деревини за підробленими документами

1 Квітня 2021г.
изображение_2021-04-01_164951

За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури викрито групу осіб на пособництві у легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, незаконному збуті лісу та підробленні документів (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 209, ст. 246, ч.ч. 1, 3 ст. 358 КК України). Сума збитків становить близько 15 млн грн.

Про це повідомляє Резонанс 1 квітня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, службові особи ряду підприємств з Івано-Франківської та Чернівецької областей, використовуючи повторно товарно-транспортні накладні, легалізовували незаконно зрубаний ліс та отримували сертифікати про походження деревини, необхідний для її продажу за кордон.

У подальшому учасники групи щомісячно відправляли деревину до Республіки Молдова. Орієнтовна вартість лісу, вивезеного за кордон протягом року, становить близько 15 млн грн.

У ході проведення 14 обшуків вилучено пиломатеріали, що супроводжувалися підробленими документами, ліс-кругляк без документів про законність походження, фінансово-господарську та бухгалтерську документацію.

Протиправну діяльність викрито працівниками податкової міліції Головного управління ДФС в Івано-Франківській області спільно зі співробітниками управління СБУ в області за процесуального керівництва прокуратури.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram