» НАБУ затримало 10 митників

18 серпень 2022, Четвер, 17:05

НАБУ затримало 10 митників

26 Листопада 2019г.
Таможня берет добро

Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали 10 осіб за підозрою у вчиненні злочинів, пов’язаних із порушенням митного законодавства.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу НАБУ. Попередньо дії затриманих, серед яких 7 співробітників органів митного контролю, кваліфіковано за ч.2 ст.364, ч.3 ст.212, ч.1 ст. 255 КК України.

Вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру. У тому числі затримано заступника начальника київської міської митниці ДФС Сергія Тупальського, у якого раніше проводився обшук.

"За порадою адвоката я не можу зараз розповідати подробиці справи. Але можу сказати, що обшуки в мене та ще низки співробітників київської міської митниці відбуваються в межах відомої справи дворічної давнини", - зазначив С.Тупальский у соцмережі.

Наразі детективи та прокурори здійснюють інші слідчі дії, пов'язані зі встановленням обставин вчинення злочину.

Нагадаємо, раніше 26 листопада з'явилася інформація про слідчі дії у С.Тупальського. За інформацією ЗМІ, його затримали в рамках справи, пов'язаної з одеським бізнесменом Вадимом Альперіним, який нібито пропонував детективам НАБУ хабар у 800 тис. дол. В кінці 2018 р. на початку 2019 р. С.Тупальський виконував обов'язки керівника одеської митниці.