» НАЗК повідомить НАБУ про недостовірні відомості в декларації Данілюка

30 червень 2022, Четвер, 22:12

НАЗК повідомить НАБУ про недостовірні відомості в декларації Данілюка

30 Вересня 2019г.
Данилюк

Національне агентство запобігання корупції за результатами повної перевірки декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу НАЗК. Обґрунтовані висновки про виявлені ознаки кримінальних правопорушень будуть направлені до Національного антикорупційного бюро України, зазначають у НАЗК.

Недостовірну інформацію у деклараціях подали народний депутат України Віктор Шевченко, секретар Раді національної безпеки та оборони України Олександр Данилюк  та суддя Дружківського міського суду Донецької обл.. Геннадій Молібога.

За результатами перевірки виправленої декларації В.Шевченка за 2017 р. встановлено, що депутат не зазначив відомості про автомобіль, який належить йому на праві користування, наявність у нього та члена сім’ї (дружини) корпоративних прав, а також доходи, отримані дружиною. Загалом виявлено порушень на суму майже 480 тис. грн.

О. Данилюк, подаючи виправлені декларації за 2015 р. та 2016 р., зазначив недостовірні відомості про житловий будинок та земельну ділянку, які належать йому та дружині на праві спільної власності. Сума недостовірних відомостей у деклараціях становить понад 1,6 млн грн в кожній.

Г.Молібога у виправленій декларації за 2015 р. не зазначив дві земельні ділянки, які належать йому на праві власності, та автомобіль, який перебував у нього в користуванні. Крім того, зазначив недостовірні відомості про квартиру та легковий автомобіль, які належать йому на праві власності, а також недостовірно вказав дохід, отриманий дружиною від зайняття підприємницькою діяльністю.

Подаючи декларацію за 2016 р., суддя уже вказав інформацію про земельні ділянки. Натомість відомості про автомобіль, який перебував у нього в користуванні, не зазначив. А також недостовірно вказав  відомості про квартиру та автомобіль, які належать йому на праві власності.

Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації судді за 2015 р. становить понад 1,6 млн грн, а за 2016 р. – понад 560 тис. грн.