» НАЗК відмовилося оприлюднивати декларації військових прокурорів

04 жовтень 2022, Вівторок, 16:42

НАЗК відмовилося оприлюднивати декларації військових прокурорів

1 Жовтня 2019г.
НАПК

Національне агентство запобігання корупції просить Генеральну прокуратуру Украъни уточнити, щодо яких декларацій військових прокурорів скасовуються заходи безпеки.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу НАЗК. У НАЗК нагадують, що раніше у постановах головного військового прокурора за 2017, 2018 та 2019 Рр. чітко вказувалися причини застосування заходів безпеки і на сьогодні ці причини залишаються актуальними.

Тому на засіданні НАЗК 27 вересня проект про надання доступу до декларацій військових прокурорів не був підтриманий.

"Голова НАЗК Олександр Мангул просить повідомити, щодо яких декларацій військових прокурорів скасовуються заходи безпеки – тих, що подаються після ухвалення відповідної постанови 16 вересня 2019 р., чи також декларацій та повідомлень про суттєві зміни в майновому стані, які були подані в період дії спеціальних заходів безпеки", - наголосили у НАЗК.

Головний військовий прокурор Віктор Чумак 16 вересня скасував рішення свого попередника Анатолія Матіоса, через яке декларації військових прокурорів вилучили з публічного доступу.

Окружний адміністративний суд Києва 27 грудня 2017 р. визнав законною постанову А.Матіоса про засекречування декларацій військових прокурорів. Апеляційний суд скаргу активістів також відхилив.