30 травень 2023, Вівторок, 14:31

Офіцер Нацгвардії хотів 500 дол за взяття на контракт

12 Лютого 2019г.

Правоохоронцями Операції об'єднаних сил затримано хабарника-офіцера зі складу Національної гвардії України. Про це повідомляе Резонанс із посиланням на спікера генеральної прокуратури України Андрія Лисенка.

Прокурорами військової прокуратури ООС спільно зі слідчими територіального управління Держвного бюро розслідувань та оперативними співробітниками управління захисту економіки Національної поліції в Донецькій обл. припинено злочинну діяльність командира роти резерву однієї з в/ч Національної гвардії.

Встановлено, що капітан Нацгвардії вимагав та одержав від громадянина С. неправомірну вигоду у сумі 13800 грн. (500 дол. США) за сприяння в підписанні контракту на проходження військової служби в зазначеній військовій частині.

Після одержання другої частини хабара у сумі 7800 грн., військового затримано в порядку ст. 208 КПК України, предмет неправомірної вигоди - вилучено.

Наразі проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії, після чого буде вирішено питання про повідомлення останньому про підозру та обрання запобіжного заходу. "Командування Об’єднаних сил налаштовано рішуче щодо притягнення злочинців до відповідальності", - підкреслив А.Лисенко.