Поліція вилучила близько 100 тон металобрухту у Дніпрі - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 июль 2020, Четверг, 22:16

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Поліція вилучила близько 100 тон металобрухту у Дніпрі

1 сентября 2017г.

Працівниками відділу боротьби з майновими злочинами у державному секторі та шахрайством управління карного розшуку Національної поліції в Дніпропетровській обл. задокументовано незаконну діяльність двох суб’єктів господарювання.

Про це йдеться у повідомленні Нацполіції України. Підприємці здійснювали незаконну закупівлю, складування та подальшу переробку брухту кольорових та чорних металів (кабельно-проводникова продукція) без наявності необхідних документів.

Незаконну діяльність вони вели на території промислових баз, розташованих у Дніпрі та області.

Працівниками карного розшуку 29 серпня спільно з дніпропетровською місцевою прокуратурою №1 було проведено три обшуки за місцем здійснення господарської діяльності та в офісних приміщеннях комерційних установ.

В ході обшуків виявлено та вилучено договори з контрагентами на купівлю та реалізацію металобрухту кольорових металів, бухгалтерську документацію, вантажну техніку та обладнання для подрібнення, сортування та переробки металобрухту, а також близько 100 тон різноманітного металобрухту кольорових металів на суму близько 7 млн грн.

"На теперішній час разом  із спеціалістами одного із операторів зв’язку перевіряється інформація щодо можливих фактів скупки та переробки кабельної продукції, яка була вкрадена та належить зазначеній компанії" - повідомив оперуповноважений карного розшуку Євген Солдатенко.

В діях фігурантів справи вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.213 Кримінального кодексу України – "Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом".