» Посадовці ОТГ на Хмельниччині хотіли 1 тис дол за оренду майна

31 октябрь 2020, Суббота, 21:57

Посадовці ОТГ на Хмельниччині хотіли 1 тис дол за оренду майна

31 января 2020г.
Попался сука2

Оперативники управління стратегічних розслідувань Нацполіції в Хмельницькій обл., слідчі управління поліції області та працівники управління Служби безпеки України у Хмельницькій обл. викрили у хабарництві керівництво однієї з об’єднаних громад Хмельниччини.

Про це передає Резонанс із посиланням на прес-службу департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України. Голова ОТГ та його заступник вимагали 1000 дол. США у місцевого підприємця за оренду комунальної власності.

Посадовці вимагали хабар за сприяння у виграші аукціону з оренди приміщення комунальної форми власності, а також безперешкодне підписання договору оренди об’єкта.

За процесуального керівництва прокуратури Хмельницької обл. 29 січня було затримано заступника голови ОТГ, якому потерпілий передав 1000 дол. США неправомірної вигоди за вказівкою голови. Слідство триває. Встановлюються можливі факти хабарництва до викриття службовців поліцейськими.

Вирішується питання про оголошення підозр обом фігурантам справи у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та обрання запобіжних заходів.