» Приватний нотаріус завдала збитків на 26 млн грн та отримала підозру

29 листопад 2022, Вівторок, 06:18

Приватний нотаріус завдала збитків на 26 млн грн та отримала підозру

26 Лютого 2020г.
Нотаріус

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань спільно з прокурорами Офісу генерального прокурора повідомили про підозру приватному нотаріусу Дніпровського нотаріального округу у використанні підроблених документів та зловживанні повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.358, ч.3 ст.365-2 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на пресслужбу ДБР.

Слідством встановлено, що приватний нотаріус, зловживаючи своїми повноваженнями державного реєстратора, на підставі підроблених ухвал слідчого судді Печерського районного суду Києва зняла арешт з адміністративного будинку у центрі Києва.

Загальна площа споруди понад 6 тис. м2, вартість - 26 млн грн. У подальшому підозрювана, у порушення вимог закону України "Про нотаріат" засвідчила начебто укладений (підроблений) договір про заснування товариства з обмеженою відповідальністю із одночасною передачею йому об’єкта нерухомості.

Такі дії підозрюваної спричинили матеріальну шкоду на 26 млн грн. Оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснює Служба безпеки України.