» Про підкилимну боротьбу навколо «записів Єрмака»

06 грудень 2022, Вівторок, 08:33

Про підкилимну боротьбу навколо «записів Єрмака»

14 Квітня 2020г.
Ситник ГПУ

А, між тим, навколо «записів Єрмака» точиться неабияка підкилимна боротьба. Президент Зеленський дав Андрію Єрмаку строк, щоби той довів свою невинуватість за допомогою генерального прокурора Ірини Венедіктової та першого заступника директора ДБР Олександра Бабікова.

Оскільки обидва високі достойники отримують доплату «в конверті» в Офісі Президента (з нелегального фонду, яким розпоряджається перший заступник керівника ОПУ Сергій Трофімов і який наповнюється за рахунок контрабанди та махінацій з податком на додану вартість), то жодних проблем не виникло – ДБР направило «записи Єрмака» на експертизу в Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, директор якого Олександр Рувін найближчим часом надасть висновок, що усе це «хвальшивка», записи містять монтаж, склейки й т.п.

У той же час директор НАБУ Артем Ситник, який за допомогою цих «записів» вирішив шантажувати Зеленського, щоби залишитись при посаді, направив їх на експертизу в Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз ім. М.Бокаріуса, директор якого, Олександр Клюєв, надасть протилежний висновок – що записи не містять ознак монтажу, склейок і т.п.

Першим буде аналізуватись епізод, де Денис Єрмак телефонує своєму брату Андрію й у присутності двох агентів СБУ розповідає, що Володимир Купчак (народний депутат 7-го скликання, соратник Арсенія Яценюка) готовий передати гроші за призначення президентом НАЕК «Енергоатом».

Цей сюжет становить для Ситника особливу цінність, оскільки зразу після зустрічі Купчака з Єрмаком-молодшим Володимир Зеленський 4 жовтня 2019 року став вимагати від Кабінету Міністрів негайно звільнити президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського та призначити Купчака на його місце.

Але ця кадрова пертурбація не відбулась, оскільки Купчак не має належного стажу роботи, і тому, щоби не повертати гроші, Єрмак-старший запропонував Зеленському призначити Купчака віце-президентом «Енергоатому».

Тож в Артема Сергійовича є всі підстави сподіватись, що після ознайомлення з висновком експертизи Зеленський стане більш поступливим і викине з голови дурну думку звільнити з посади директора НАБУ людину, яка була визнана судом корупціонером.

Джерело

НАБУ ПЕРЕВІРИТЬ ПРИЧЕТНІСТЬ ЄРМАКА ДО КОРУПЦІЇ. ХОЛОДНИЦЬКИЙ РОЗПОЧАВ СЛІДСТВО ЗА ЗАЯВОЮ ЛЕРОСА

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст