» Прокуратура розслідує розтрату 500 млн грн у Святошинському районі Києва

05 липень 2022, Вівторок, 06:49

Прокуратура розслідує розтрату 500 млн грн у Святошинському районі Києва

16 Грудня 2019г.
Дорожная разметка

Прокуратура вважає, що службовці КК "Київавтодор", КП "Київпастранс", управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської райдержадміністрації, управління освіти, молоді та спорту Святошинської РДА, Київського пологового будинку №3 - розтрачують бюджетні кошти при проведенні робіт на 6 об’єктах загальною вартістю 494 млн грн.

Про це передає Резонанс із посиланням на видання Наші гроші. Так, слідчі розслідують реконструкцію басейну КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 по вул. Василя Кучера, 5 у Святошинському районі за 17,2 млн грн.

Договір на проведення робіт був укладений у жовтні 2018 р., замовником виступило управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА. Виконавець – ТОВ "Бест Констракшн".

Також правоохоронці звернули увагу на реконструкцію і будівництво трамвайної лінії від вул. Гната Юри до ЗАТ "Кисневий завод". У листопаді 2018 р. КП "Київпастранс" замовив ці роботи ТОВ "Україна-Енергосервіс ЛТД"  на 13,89 млн грн.

В матеріалах справи повідомляється про інтерес слідчих до капремонту приміщень школи №13 по вул. Генерала Потапова, 3. Договір було укладено у квітні 2019 р. між управлінням освіти, молоді та спорту Святошинської РДА  і ТОВ "ВКП "Енерготехкомплекс" за 1,24 млн грн.

Крім того, в рамках кримінального провадження прокуратура вивчає роботи по тендерам, які проводила комунальна корпорація "Київавтодор".

Так, у травні 2019 р., "Київавтодор" замовив ТОВ "Основа" капремонт пішохідного мосту через лінію швидкісного трамвая біля кінотеатру "Лейпциг" за 36,6 млн грн., а ТОВ "Укртрансміст" – капремонт шляхопроводу на перетині просп. Комарова і Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський-Святошино (біля платформи "Борщагівка") за 413 млн грн.

В матеріалах справи згадується капремонт з переплануванням першого поверху акушерського відділення №2. Договір на виконання цих робіт укладений у липні 2019 р. між Київським пологовим будинком №3 і ТОВ "Абсолют-Клімат" за 12,2 млн грн.

На підставі ухвали суду від 19 листопада прокурори отримали доступ до документів 6 приватних фірм, які зберігаються в Державній податковій службі - інформацію про рахунки платника у банку, фінансові та балансові звіти тощо.

В ухвалі уточнюється, що кримінальне провадження було відкрито за заявою депутата Київради, прізвище якого не називається.