Прокуратура вимагає повернути державі земельну ділянку біля музею Пирогово - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

04 июнь 2020, Четверг, 17:14

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Прокуратура вимагає повернути державі земельну ділянку біля музею Пирогово

24 апреля 2020г.

Господарський суд м. Києва відкрив провадження за позовом першого заступника прокурора міста Києва щодо скасування рішення про державну реєстрацію речових прав та запису про речове право на спірну земельну ділянку.

Про це Резонансу повідомили 24 квітня у прокуратурі столиці.

Встановлено, що у 2018 році приватне товариство незаконно зареєструвало за собою право користування з метою забудови 16 га землі вартістю 274 тис грн в зоні охоронюваного ландшафту в районі Національного музею народної архітектури та побуту України. Проте, договір оренди з ним на земельну ділянку по вул. Академіка Заболотного в Голосіївському районі м. Києва був розірваний ще у 2007 році.

Зважаючи на те, що земельна ділянка належить до комунальної власності і рішення про її відчуження Київська міська рада не приймала, прокуратура звернулася з позовом, який наразі перебуває на розгляді у суді.