» Рада прокурорів звільнила Євгена Єніна з адмінпосади, – джерело

19 серпень 2022, П'ятниця, 20:56

Рада прокурорів звільнила Євгена Єніна з адмінпосади, – джерело

25 Квітня 2019г.
23518948_10208000241083366_6222732137747781186_n

25 квітня 2019 року Рада прокурорів України задовольнила рапорт і звільнила Євгена Єніна з адміністративної посади посади заступника Генерального прокурора. Про це Резонанс поінформувало компетентне джерелоЯк повідомлялось, заступник Генпрокурора Юрія Луценка - Єнін 24 квітня подав на ім‘я очільника відомства заяву про звільнення з посади за власним бажанням. Відповідний документ він виклав на власній сторінці у соцмережі.

До такого кроку його спонукала "заполітизованість справи Курченка", - заявив він згодом під час брифінгу, який транслював "112 Україна".

- Я відчув, що ситуація певною мірою штучно політизована, і моїх зусиль для того, щоб зняти цю зайву політизацію, наразі дещо недостатньо. Я не жертвую жодним чином своєю кар’єрою, я роблю свій персональний громадянський вибір. Я завжди казав, що я не тримаюсь за жодні посади і готовий піти з будь-якої високої посади в будь-який момент. І сьогодні цей день. Честь маю!" - сказав кадровий дипломат та розвідник.

Крім цього Єнін запевнив, що за всю професійну кар'єру не брав хабарі та не намагався використати своє службове становище для особистого збагачення.

ЗАСТУПНИК ЛУЦЕНКА ХОЧЕ ПІТИ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ

Як нагадує Резонанс, Євген Єнін наказом Генпрокурора України від 7 червня 2016 року № 647-ц призначений заступником очільника відомства. До цього він був радником - посланником Посольства України в Італійській Республіці. Його кар‘єрі у МЗС передувало навчання у Національній академії СБУ. З липня 2002 року по грудень 2005 року – він проходив військову службу на посадах офіцерського складу в оперативних підрозділах Служби безпеки України та Служби зовнішньої розвідки України.

У ГПУ пан Єнін за розподілом обов'язків, крім міжнародної правової взаємодії, питань ювенальної юстиції та звернень громадян, курував ще й додержання законності у пенітенціарній системі.

- Євген Володимирович намагався дійти до суті питання чи проблеми, і мені це імпонувало в ньому. Вмів йти на компроміс, - зазначив у коментарі Резонансу заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов.

ЄВГЕН ЄНІН: ЯКЩО МІНЮСТ НЕ ВЖИВЕ ЗАХОДІВ, СИТУАЦІЯ В ОДЕСЬКОМУ СІЗО ВИДАВАТИМЕТЬСЯ КВІТОЧКАМИ