» СБУ посилила безпекові заходи у Києві після подій у Луцьку

18 сентябрь 2020, Пятница, 09:50

СБУ посилила безпекові заходи у Києві після подій у Луцьку

24 июля 2020г.
630_360_1595358403-783

Служба безпеки України вживає всіх необхідних заходів для збереження спокою та порядку як у Києві, так і в інших регіонах країни.

Про це пише Резонанс 24 липня із посиланням на пресцентр СБ України.

Як зазначив начальник київського міського та обласного управління СБУ полковник Олег Головаш, відбувається постійна координація між Службою, колегами з інших правоохоронних органів і місцевою владою.

«Звісно, ми звертаємо особливу увагу на безпекову ситуацію в столичному регіоні незалежно від заяв будь-яких політичних сил чи представників місцевої влади. Адже саме в Києві розташовано багато стратегічних об’єктів. Тож посилений контроль над безпековою ситуацією в столиці є звичним явищем для силових органів. Відбувається конструктивна співпраця», - зазначив він.

Як повідомив Олег Головаш, після подій у Луцьку Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ в Києві та області рекомендувала керівництву АТЦ встановити підвищений «жовтий» рівень терористичних загроз у регіоні, відповідно до «Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92.

Крім того, вирішено запровадити посилений графік чергувань особового складу правоохоронних органів столичного регіону. Основні зусилля зосереджено на запобіганні терористичній діяльності в місцях масового перебування людей, а також на посиленні безпеки об’єктів можливих терористичних посягань.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.