04 грудень 2023, Понеділок, 18:06

СБУ повідомила про підозру відомому столичному блогеру за провокативні стріми з дискредитацією ЗСУ: про кого йдеться

22 Вересня 2022г.


КИЇВ. 22 вересня. Резонанс. Служба безпеки України поінформувала, що повідомила про підозру столичному блогеру, який знімав для росЗМІ провокативні стріми з дискредитацією ЗСУ, пише Резонанс.

Судячи з лого та манери викладу на опублікованих СБУ скріншотах, йдеться про засновника ДТП.kiev.ua - Влада Антонова.

У СБУ при цьому вказали, що задокументували у Києві "інформаційно-підривну діяльність одного з відомих блогерів, який поширював російську пропаганду", не повідомляючи, про кого йдеться.

Цитата

"Він знімав провокативні відео під час руху військових колон або автотранспорту українських захисників на території столичного регіону. У своїх стрімах він ображав наших оборонців, а також намагався фіксувати їх обличчя та номерні знаки автомобілів. Відзняті «сюжети» викладав на власній інтернет-платформі та у соцмережах", - зазначили у СБУ.

Як вказали у спецслужбі, кремлівські пропагандисти використовували цей контент для підготовки замовних ефірів і фейкових «новин». "А провокативне відео спецслужби рф взяли для «розгону» дезінформації про громадянську позицію і патріотичні настрої жителів Київщини", - додали у СБУ.

"Крім того, блогер публічно ображав українських волонтерів і вимагав з них гроші за публікації на підтримку Сил оборони", - зазначили у Службі безпеки.

За даними СБУ, йому повідомлено про підозру. Досудове розслідування триває.