» Секретаря призовної комісії Василівського РВК Запорізької області запідозрили у хабарництві

05 липень 2022, Вівторок, 05:53

Секретаря призовної комісії Василівського РВК Запорізької області запідозрили у хабарництві

25 Жовтня 2018г.
111

Військовою прокуратурою Запорізького гарнізону спільно зі слідчим відділом УСБУ в Запорізькій області та співробітниками ГВ БКОЗ УСБУ в Запорізькій області в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито секретаря призовної комісії Василівського РВК Запорізької області. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу військової прокуратури Південного регіону України.

За даними слідства, вказана посадова особа вимагала від громадянки Г. грошові кошти в сумі 35 тис грн за позитивне вирішення «питання» щодо непризову її сина на військову службу.

25 жовтня 2018 року після одержання обумовленої суми неправомірної вигоди зловмисницю було затримано в порядку ст. 208 КПК України поряд із її робочим місцем, - поінформували у прес-центрі СБУ.

Наразі тривають першочергові слідчі дії. Планується повідомлення затриманій особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та готується клопотання щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом УСБУ в Запорізькій області