» Шахрайське отримання квартири в Одесі – посадовцю КЕУ повідомлено про підозру

01 грудень 2022, Четвер, 01:23

Шахрайське отримання квартири в Одесі – посадовцю КЕУ повідомлено про підозру

13 Квітня 2020г.
001 (4)

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, 13 квітня 2020 року повідомили про підозру посадовцю Південно-Східного територіального квартирно-експлуатаційного управління. Він підозрюється у шахрайстві, використанні підроблених документів та у підбурюванні до службового підроблення (ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358, ч. 4 ст. 27 і ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Про це інформує Резонанс 13 квітня із посиланням на ДБР.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний задля отримання службового житла підбурив службову особу внести до офіційних документів завідомо неправдиві відомості. Пізніше він надав до Головного квартирно-експлуатаційного управління Міністерства оборони України підроблені документи та незаконно отримав нерухоме майно у вигляді квартири в місті Одеса. Загальна площа незаконно отриманої квартири складає 107 кв.м., а її ринкова вартість на момент вчинення злочину становила 2 463 200 гривень.

Важливо: підозрюваний вже реалізував право на отримання службового житла у 2011 році.

За рішенням суду на об’єкт нерухомості вже накладено арешт. Наразі вирішується питання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокурора Одеського гарнізону Південного регіону України.

У разі доведення вини, посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.