» Ситник і далі керуватиме НАБУ: парламент не ухвалив законопроект №3133

09 грудень 2022, П'ятниця, 01:34

Ситник і далі керуватиме НАБУ: парламент не ухвалив законопроект №3133

14 Липня 2020г.
39585174264_9998f72e1d_z

Рада відправила на доопрацювання законопроект, який дозволив би звільнити Ситника без аудиту НАБУ - №3133 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності протидії корупції в окремих правоохоронних та інших державних органах". Таке рішення підтримали більше 280 депутатів.

Про це 14 липня пише Резонанс із посиланням на Дзеркало тижня.

Законопроектом передбачено закріплення в законі про Національне антикорупційне бюро положення про те, що однією з підстав звільнення директора НАБУ з посади є набрання законної сили рішенням суду про притягнення його до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією.

Також документ пропонує виправити неточності в законах "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", "Про прокуратуру", "Про Національне антикорупційне бюро України", "Про Державне бюро розслідувань", а також привести поняття, використовувані в цих законах, у відповідність до положень закону "Про запобігання корупції".

Нагадаємо, напередодні спікер Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про проведення у вівторок, 14 липня, другого позачергового засідання парламенту.

За даними сайту ВР, ініціаторами проведення позачергового засідання виступило 150 народних депутатів, а в порядку денному засідання один законопроєкт №3133 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності протидії корупції в окремих правоохоронних та інших державних органах".

Авторами законопроєкту вказані Олексій Гончаренко (фракція "Європейська солідарність"), Антоніна Славіцька (фракція "Опозиційна платформа "За життя"), Дмитро Лубинець (депутатська група "Партія" За майбутнє ") і Андрій Ніколаєнко (фракція "Батьківщина "). Законопроект був зареєстрований у Верховній Раді 28 лютого 2020 року.

ПРОФІЛЬНИЙ КОМІТЕТ РАДИ ПІДТРИМАВ ЗАКОНОПРОЄКТ, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ ЗВІЛЬНИТИ СИТНИКА

Як писав Резонанс, торік у грудні Артема  Ситника внесли до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. До реєстру він потрапив через незадекларованого відпочинку в Рівненській області.

СИТНИК ОФІЦІЙНО ВИЗНАНИЙ КОРУПЦІОНЕРОМ

Раніше Рівненський апеляційний суд оштрафував керманича НАБУ в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн.

СИТНИК & ШАБУНІН: ЧОМУ ВАЖЛИВО ВЧАСНО ЗУПИНИТИСЯ

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найрезонансніших подій