14 червень 2024, П'ятниця, 13:22

Слідчі ДБР виявили й інші епізоди за участі поліцейських із Кагарлика, – Бабіков

3 Червня 2020г.
Censor News Big3

Під час розслідування кримінального провадження щодо ситуації, що трапилася в Кагарлику, де співробітники поліції підозрюються в зґвалтуванні жінки, слідчі ДБР виявили інші епізоди за участю цих поліцейських. Тепер потрібно їх відпрацювати і зібрати докази.

Про це Цензор.НЕТ розповів перший заступник директора ДБР Олександр Бабіков, йдеться в публікації "На іншому боці закону: які злочини скоюють правоохоронці", передає Резонанс 3 червня.

Крім того, за словами правника, слідчі встановлюють, чим були зайняті ті співробітники поліції, які в ніч, коли до відділення поліції була доставлена ​​ця жінка, були присутні там і могли бачити або чути, що з нею відбувалося, як знищувалися сліди злочину. Також з'ясовують, чи знали керівники цього відділення поліції, чим займалися їхні підлеглі.

"Якщо буде зібрано достатньо доказів, що хтось із тих, хто там був, чули, бачили або могли бачити, - вони будуть співучасниками. Тому що вони як співробітники правоохоронного органу зобов'язані були припинити будь-який злочин, незалежно від його підслідності. Будь-який співробітник поліції зобов'язаний займатися охороною громадського порядку навіть у позаробочий час, і нереагування на злочин - це вже буде злочин з його боку", - наголосив один із керівників ДБР.

ЗҐВАЛТУВАННЯ У КАГАРЛИКУ: ЩО НЕ ТАК З НАШИМ СОЦІУМОМ?