» Службових осіб Інституту Національної академії медичних наук підозрюють у розтраті 10 млн грн

10 серпень 2022, Середа, 13:55

Службових осіб Інституту Національної академії медичних наук підозрюють у розтраті 10 млн грн

5 Березня 2020г.
Гривна1

Офіс Генерального прокурора затвердив та направив до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо службових осіб Інституту Національної академії медичних наук України та підприємств-підрядників за фактами зловживання службовим становищем. Про це пише Резонанс 5 березня з посиланням на прес-службу Офісу генпрокурора.

За версією слідства, службові особи Інституту Національної академії медичних наук України та підприємства-підрядники здійснили службове підроблення та розтратили понад 10 млн грн державних коштів під час проведення реконструкції одного із відділень Інституту.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч.1 ст. 366 КК України, здійснювало Головне слідче управлінням Національної поліції України.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.