» Справа керівника закарпатського облавтодору пішла до суду

27 октябрь 2020, Вторник, 14:18

Справа керівника закарпатського облавтодору пішла до суду

4 октября 2019г.
Карна справа

На Закарпатті справу щодо злочинної діяльності керівника облавтодору направлено до суду. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу департаменту захисту економіки Нацполіції України.

Оперативники управління захисту економіки в Закарпатській обл. спільно з слідчими головного слідчого управління, за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України задокументували факт зловживання повноваженнями очільником облавтодору.

Правоохоронці встановили, що посадовець вступив у злочинну змову зі службовими особами фіктивних приватних структур з метою закупівель бітуму для будівництва автодоріг за завищеною ціною. В результаті чого державному підприємству завдано збитків на 1,9 млн грн.

Злочинна схема полягала в тім, що транспортні засоби, які здійснювали перевезення бітуму, прямим сполученням слідували з заводу виробника або офіційного дистрибютора бітуму в Україні до держпідприємства, в той же час за налагодженою схемою товаро-транспортні накладні та акти прийому-передачі проводились через фіктивні фірми, кожна з яких штучно завищувала вартість бітуму на визначену суму.

Факт закупівлі бітуму по завищеним цінам підтверджується проведеними комплексними товарознавчо-економічними експертизами.

У вересні керівнику облавтодору було повідомлено про підозру за ч.2 ст.364-1(Зловживання повноваженнями службовою особою) Кримінального кодексу України. На даний час обвинувальний акт скеровано до суду.