СТАТЬИ - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 июнь 2020, Воскресенье, 05:00

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
4 июня 2020

Ви тільки вдумайтесь, нинішній прокурор Київської області з відому Генерального прокурора звільнив з прокуратури цієї області нещодавно більше 40 прокурорів!!! Про який тоді рівень прокурорського нагляду можна говорити і що в таких умовах ми можемо очікувати від прокуратури, де стільки вакансій?!

[post-views] 0

1 июня 2020

Починаючи з 31 жовтня 2014 року в українському кримінальному процесуальному законодавстві вперше з’явився інститут спеціального досудового розслідування та спеціального судового провадження.

[post-views] 0

1 июня 2020

22 травня 2020 року слідчі Головного слідчого управління Національної поліції повідомили трьом підозрюваним – Андрію Антоненку, Юлії Кузьменко та Яні Дугарь – про завершення досудового розслідування в кримінальному провадженні за фактом вбивства російського журналіста Павла Шеремета. Напередодні їм був вручений змінений текст підозри, який, очевидно, ляже в основу обвинувального акта, що попрямує до суду.

[post-views] 0

29 мая 2020

Пандемія коронавірусу та карантин в Україні змінив звичайний режим роботи мільйонів українців та тисяч приватних і державних установ – лікарень, зокрема. А відповідно безпека, дотримання санітарних та протиепідеміологічних норм зараз на першому місці.

[post-views] 0

27 мая 2020

Генеральна прокуратура України  ще в листопаді 2014 року зверталась до Президента України  зі своїм листом (в підготовці якого я особисто приймав участь) щодо недоцільності створення в такому вигляді НАБУ, яке буде вести досудове розслідування відносно одних і тих же високопосадовців, що і ДБР.  Навівши конкретні доводи, в т.ч. і закладені в цьому негативні наслідки від подібного дублювання функцій та можливих конфліктів між ними в зв’язку з цим, в т.ч. і в частині з’ясування спорів про підслідність. Але тодішній Президент і більшість законодавців, які знаходились під тиском США і Європи, не бажали звертати увагу на джерела і причини існування корупції у вищих ешелонах органів державної влади і місцевого самоврядування нашої держави, прикриваючись помилковою ідеєю посилення боротьби із цим ганебним явищем, шляхом накопичення кількості антикорупційних органів.

[post-views] 0

27 мая 2020

Всі ми знаємо біблійний вислів про те, що молоде вино не вливають у старі міхи. Але Порошенко пішов ще далі. Він плеснув у старі міхи навіть не вино, а «Боржомі» і чекав, що воно перетвориться на шляхетний виноградний напій. Але дива не сталося.

[post-views] 0

25 мая 2020

Зараз уже всім думаючим людям зрозуміло, що люстрація та подальші конкурси за участі «активістів» від «громадянського суспільства» були звичайною маніпулятивною схемою, направленою на утримання влади.-Не потрібно дивуватися, чому на посади призначаються люди абсолютно далекі від правоохоронної діяльності та державного управління, що не мають ніяких досягнень у будь-яких сферах. Оте класичне: будки собачої не збудували.

[post-views] 0

22 мая 2020

Не все ідеально в нашій судовій системі можна навіть сказати – все не ідеально в нашій судовій системі, починаючи вже з самого першу етапу – відбору суддів на посади.

[post-views] 0

21 мая 2020

Немотивовані відхилення клопотань, позапроцесуальне спілкування зі сторонами та інші процесуальні порушення в діях суддів під час розгляду справ стали підставами для застосування до судів суворих стягнень Дисциплінарними палатами Вищої ради правосуддя у першому кварталі цього року. Найчастіше такі стягнення застосовувалися за скаргами прокуратури, НАБУ та інших правоохоронних органів. Деталі дисциплінарних справ читайте у огляді, підготовленому за відкритими даними веб-сайту Ради.

[post-views] 0

Зеленський Венедіктова Аваков Баканов
21 мая 2020

Проте, навіть за таких обставин, саме судами зроблено перший крок до руйнації вказаних схем. Ухвалено кілька рішень, зміст яких зводиться до тези — порушення правоохоронним органом вимог про підслідність може мати наслідком визнання доказів недопустимими. Зазначена позиція у разі їі поширення може як сприяти чіткому розмежуванню компетенції між слідчими різних підрозділів, так і «руйнуванню» цілої низки резонансних кримінальних проваджень, розслідуваних з порушенням підслідності, що зараз перебувають на розгляді в судах.

 

[post-views] 0

20 мая 2020

За публічного обвинувачення прокуратури Луганської області з початку збройного конфлікту на Донбасі за участь та сприяння діяльності терористичної організації – стаття 258-3 Кримінального кодексу України ухвалено 43 вироки, ще 672 підозрюваних перебувають у розшуку.

 

[post-views] 0

18 мая 2020

Для меня образцом реформ в судебной и фискальной сферах есть именно Российская Империя. Например, Департамент окладных сборов (по-нынешнему – центральный аппарат) насчитывал 200 человек, а налоговая инспекция всей (!!!) Империи состояла из 1300 человек, из которых 1000 были инспекторами, а 300 – их помощниками

[post-views] 0