» У Мін’юсті США не знайшли порушень в розмові Трампа з Зеленським

03 липень 2022, Неділя, 23:27

У Мін’юсті США не знайшли порушень в розмові Трампа з Зеленським

26 Вересня 2019г.
Белый дом

У Міністерстві юстиції США вивчили стенограму розмови президента Дональда Трампа з українським президентом Володимером Зеленським і не знайшли в ній порушень.

Про це повідомило амеріканське видання Hill, передає Резонанс. В Мін'юсті почали вивчати стенограму, так як раніше отримали інформацію про те, що розмова може містити порушення Д.Трампом федерального закону про фінансування передвиборних компаній.

У міністерстві зазначають, що стенограма підтверджує, що президент США просив В.Зеленського провести розслідування в відношенні сина колишнього віце-президента США Джозефа Байдена. Але в розмові немає ознак, що Д.Трамп тиснув на президента України і змушував його піти на цей крок.

В оприлюдненій стенограмі телефонної розмови Д.Трамп просить В.Зеленського вивчити справу проти Хантера Байдена - сина колишнього віце-президента США Джозефа Байдена.

"Інша справа, щодо якої точиться багато розмов - це син Байдена, що Байден зупинив судове переслідування і багато людей бажають дізнатися про це. Тож, усе можливе, що ви зробите з генеральним прокурором, буде чудово. Байден ходив навколо і вихвалявся, що він зупинив судове переслідування. Тож, якщо ви зможете подивитися на це... Це звучить жахливо для мене", - зазначив Д.Трамп.

В.Зеленський у відповідь пообіцяв, що після призначення в Україні нового генерального прокурора, ця справа буде вивчена і що офіційний Київ буде працювати над цим розслідуванням.