12 квітень 2024, П'ятниця, 17:08

У Венедіктової взялися за ДБР (документ)

6 Листопада 2020г.
Архів
ДБР співпрацюватиме з правоохоронними органами Ізраїлю (архів)

Офіс Генерального прокурора розпочав кримінальне провадження за фактом звільнення першого заступника Директора Державного бюро розслідувань Олександра Бабікова.

Про це пише Резонанс 6 листопада із посиланням на Страну.

Видання оприлюднила відповідний документ, розслідування ведеться за кількома статтями Кримінального кодексу України. Йдеться про перевищення повноважень, службове підроблення, незаконне звільнення та порушення трудового законодавства.

Також видання зазначає, що на допит викликано керівництво ДБР, а Офіс Генпрокурора також зажадав документи.

ОБ ОТМЕНЕ УГОЛОВНОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТИ ЗА НЕДОСТОВЕРНОЕ ДЕКЛАРИРОВАНИЕ

Тим часом поінформоване джерело розповіло Резонансу, що "тимчасовий очільник ДБР Олексій Сухачов вирішив, що вправі сам розглядати скарги на себе і проводити відносно себе службове розслідування".

- Після подачі керівником ГСУ ДБР Максимом Борчаковським рапорту до Управління внутрішнього контролю ДБР та НАЗК про конфлікт інтересів у діях Сухачова, його незаконне втручання в роботу слідчих і протиправне висунення вимог слідчим про надання інформаціі, що містить таємницю досудового розслідування, тимчасовий очільник ДБР вирішив, що вправі сам організовувати та контролювати цю перевірку, - зауважив співрозмовник.

За його словами, про це йдеться в офіційному повідомленні керівника Головного слідчого управління ДБР - Генеральному прокурору.

Резонанс отримав копію цього документу.

Крім цього стало відомо, що розглядаючи скаргу на самого себе, Сухачов відсторонив Максима Борчаковського від виконання службових обов’язків - як було вказано у його наказі, "задля об’єктивності".

СЛІДСТВО ДБР ОБІЦЯЄ ДОКОПАТИСЯ ДО ПРИЧИН ТА УМОВ, ЩО ПРИЗВЕЛИ ДО АВІАКАТАСТРОФИ БІЛЯ ЧУГУЄВА

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram