» ВАКС заарештував майно екскерівника Укрзалізниці Рудковського

28 листопад 2022, Понеділок, 21:28

ВАКС заарештував майно екскерівника Укрзалізниці Рудковського

15 Вересня 2020г.
original

14 вересня 2020 року Вищий антикорупційний суд частково задовольнив клопотання прокурора САП та арештував майно одного з обвинувачених у справі стосовно зловживань на Укрзалізниці, що завдали понад 13 млн гривень збитків – а саме колишнього керівника Держаного підприємства «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» Дмитра Рудковського.

Про це повідомляє Резонанс 15 вересня із посиланням на САП.

Так, за рішенням суду накладено арешт на рухоме та нерухоме майно вказаного обвинуваченого, зокрема квартиру, земельні ділянки, автомобіль ін.

Повний текст ухвали буде проголошено 17 вересня 2020 року.

Нагадаємо, керівник держпідприємства вступив у злочинну змову з фізичною особою з метою заволодіння майном, яке належить державі. Для її досягнення цією особою попередньо придбано ряд суб’єктів господарювання та особисто підшукано осіб, які були призначені на посади директорів цих підприємств.

У подальшому, за вказівкою Рудковського, його заступником – головою тендерного комітету В'ячеславом Подліпським було створено для цих підприємств сприятливі умови участі у державних закупівлях, з метою спотворення їх результатів для досягнення завідомо незаконної перемоги у торгах.

В результаті проведення таких закупівель, а також виконання договорів, укладених за їх наслідками, протягом 2014 – 2015 років вчинено розкрадання коштів держпідприємства на загальну суму понад 13 млн гривень.

Дії осіб кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 364 КК України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.