» Венедіктова оприлюднила у Facebook службову переписку з Рябошапкою (документ)

07 грудень 2022, Середа, 12:24

Венедіктова оприлюднила у Facebook службову переписку з Рябошапкою (документ)

28 Лютого 2020г.
111

Генпрокурор Руслан Рябошапка видав постанову про передачу справи про закупівлю бронежилетів Національному антикорупційному бюро. Про це йдеться в листі т.в.о. директора Держбюро розслідувань Ірини Венедіктової до генпрокурора, опублікованому нею у Facebook.

Про це повідомив Лівий берег, передає Резонанс 28 лютого 2020 року.

У листі від 27 лютого йдеться про те, що Держбюро розслідувань отримало копію постанови від 21 лютого про доручення розслідування цієї справи НАБУ.

Водночас Венедіктова зазначила, що кримінальне провадження слід перекваліфікувати: з ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинили тяжкі наслідки) на ч.4 ст 426-1 (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень в умовах особливого періоду, крім воєнного стану) Кримінального кодексу.

ОАСК ВІДКРИВ ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ ІРИНИ ВЕНЕДІКТОВОЇ КЕРІВНИКОМ ДБР, — ЗМІ

"Розслідування зазначених злочинів належить до підслідності ДБР. У зв'язку з цим, прошу розглянути питання про зміну кваліфікації кримінального правопорушення... та визначити орган досудового розслідування Територіальне управління ДБР в місті Києві або Центральний апарат ДБР", - ідеться в листі.