22 вересень 2023, П'ятниця, 05:07

ВККСУ внесла зміни до регламенту Комісії

4 Січня 2019г.

4 січня 2018 року під час засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядалось питання про внесення змін до регламенту ВККСУ. Про це інформує прес-служба Кваліфкомісії.

Повідомляється, що члени ВККСУ затвердили зміни до регламенту в частині визначення порядку розгляду Комісією питання проходження кваліфікаційного оцінювання для участі у конкурсі на посаду судді Вищого антикорупційного суду за участі Громадської ради міжнародних експертів. Текст змін попередньо був опрацьований в рамках спільної робочої групи ВККСУ та ГРМЕ.

На засіданні також були присутні голова Громадської ради міжнародних експертів Ентоні Хупер, члени ГРМЕ Аурелійус Гутаускас та Флемінг Крістіан Денкер, а також представники Посольства США в Україні, Міжнародного валютного фонду та Міжнародної організації права розвитку IDLO.

Нагадаємо, що на початку року було створено спільну робочу групу Комісії та ГРМЕ, якою обговорено та узгоджено питання спеціального спільного засідання в межах конкурсу до Вищого антикорупційного суду, як це передбачено Законом України «Про Вищий антикорупційний суд».

МЕЖДУНАРОДНЫЕ ЭКСПЕРТЫ «ЗАБРАКОВАЛИ» 8 КАНДИДАТОВ В АНТИКОРРУПЦИОННЫЙ СУД