» Оновлено керівництво прокуратури Дніпропетровської області

30 листопад 2022, Середа, 23:58

Оновлено керівництво прокуратури Дніпропетровської області

15 Квітня 2020г.
1(3142)

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу прокуратури Дніпропетровської області нового очільника – старшого радника юстиції Олександра Панченка.

Про це повідомляє Резонанс 15 квітня із посиланням прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Окреслюючи завдання та напрями роботи нового керівника відомства, Ігор Мустеца зазначив, що основні на сьогодні - відновлення довіри до органів прокуратури та правоохоронної системи в цілому. Він також наголосив на необхідності злагодженої та ефективної роботи всіх правоохоронних органів регіону.

У свою чергу, Олександр Панченко зазначив, що зосередить увагу на координації роботи правоохоронних органів області, а також на виконанні завдань на пріоритетних напрямах роботи – боротьбі з корупцією, протидії злочинам у бюджетній сфері, а також припиненні тиску на бізнес.

Також колективу органів прокуратури Дніпропетровщини представили новопризначених заступників прокурора області Олену Курінну та Сергія Біжка.

Довідково: Олександр Панченко, старший радник юстиції, працює в органах прокуратури з 2001 року. Обіймав керівні посади, у тому числі в апараті прокуратури області. Перед призначенням на посаду прокурора Дніпропетровської області був керівником Павлоградської місцевої прокуратури.

Олена Курінна, старший радник юстиції, працює в органах прокуратури з 1996 року. Перед призначенням займала посаду начальника відділу ювенальної юстиції прокуратури області.

Сергій Біжко, старший радник юстиції, працює в органах прокуратури з 1998 року. Перед призначенням обіймав посаду першого заступника керівника Дніпропетровської місцевої прокуратури №4.