» Зеленський запропонував силовикам придивитись до Косюка

31 октябрь 2020, Суббота, 20:57

Зеленський запропонував силовикам придивитись до Косюка

18 июля 2019г.
Косюк

Правоохоронцям необхідно перевірити і порівняти суму бюджетних дотацій, отриманих агрохолдингом "Миронівський хлібопродукт", який належить міліардерові Юрію Косюку.

Про це заявив сьогодні президент Володимир Зеленський на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики, передає Резонанс.

"У 2017-2018 рр одному з найбільших агрохолдингів України "Миронівський хлібопродукт" із держбюджету було виділено майже 2,5 млрд грн дотацій - так це називається", - сказав президент.

Він підкреслив, що "Миронівський хлібопродукт" насправді не потребує державної підтримки, тому що у нього є надприбутки і він щорічно виплачує величезні дивіденди своїм акціонерам.

"Я хотів би звернутися до наших правоохоронних органів, до антикорупційних органів - а давайте перевіримо, якщо у нас є така інформація, суму цієї бюджетної допомоги і суму дивідендів, і порівняємо - може, і однакові суми отримаємо. Дуже цікава статистика", - зазначив президент.

Нагадаємо, у 2018 році компанії, пов'язані з Ю.Косюком, отримали майже 970 млн грн.. від держави у вигляді дотацій, у 2017 р. - 1,4 млрд грн.