19 липень 2024, П'ятниця, 12:37

Британія може ввести реєстр “іноземних агентів” за зразком США

22 Липня 2020г.
Британія може ввести реєстр “іноземних агентів” за зразком США

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон планує надати спецслужбам більше повноважень для протидії іноземному втручанню.

Про це повідомляє Європейська правда 22 липня із посиланням на The Times., передає Резонанс.

Уряд готується просувати нове антишпигунське законодавство. Згідно з ним нові закони можуть ввести "реєстр іноземних агентів" за зразком підходу в Сполучених Штатах і Австралії.

Офіційний "реєстр іноземних агентів" зробить нелегальною таємну роботу на іноземну державу з метою втручання в політику Британії.

ЗАКОН ОБ ИНОСТРАННЫХ АГЕНТАХ И ЛОББИЗМЕ КРАЙНЕ НЕОБХОДИМ УКРАИНЕ

Стаття The Times з'явилася після публікації доповіді комітету з розвідки щодо втручання РФ, в якій сказано, що британський уряд не зміг з'ясувати, чи втручалася Росія в референдум про членство в Європейському Союзі в 2016 році.

Разом з тим звіт показав, що Росія намагалася вплинути на референдум в 2014 році, коли виборці Шотландії проголосували проти незалежності.

Публікація звіту вчора - через дев'ять місяців після того, як він був дозволений для публікації – призвела до закликів всіх політичних партій до уряду посилити санкції щодо Москви.

Депутати і лорди в комітеті заявили, що російські олігархи проникли в саме серце британської демократії, роблячи пожертви політичним партіям.

У відповідь на доповідь міністр закордонних справ Домінік Рааб заявив, що Росія є головним пріоритетом національної безпеки, і Британія готова змушувати Москву відповісти з таких питань, як кібератаки.

НАСТУП «ІНОЗЕМНИХ АГЕНТІВ»

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.