12 квітень 2024, П'ятниця, 12:15

Інтерпол і досі шукає Яроша

22 Березня 2021г.
Дмитро Ярош/facebook
Дмитро Ярош/Facebook

Командувач української добровольчої армії та колишній лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош розповів, що досі знаходиться у розшуку Інтерполу за поданням Російської Федерації.

Про це пише Резонанс 22 березня із посиланням на Український Дощ.

З 2014 року знаходжусь у розшуку Інтерполу по поданню російської федерації... Нещодавно перевірив чи й далі цей маразм триває. Мій юрист зв’язалась з офісом Інтерполу і отримала наступну інформацію: «Ситуація не змінилася. Із загальнодоступного сайту інформація видалена, але сама червона карта не скасована. Виїздити закордон можна хіба що на свій страх і ризик...», - написав Ярош у соцмережі.

Він також додав, що "не дуже великий мандрівник, але йдеться про солідарність (або, точніше, про її відсутність) деяких міжнародних організацій з боротьбою українського народу за свою Незалежність та територіальну цілісність нашої Держави... На жаль, наш віковічний ворог має потужний вплив як на окремих західних політиків, так і на цілі інституції. Така реальність".

СМИРНОВ ПРИГАДАВ, ЯК БУВ АДВОКАТОМ ЯРОША

Як писав Резонанс, Басманний суд Москви, за матеріалами слідчого рф, прийняв рішення про "заочний арешт колишнього в.о. генпрокурора України Олега Махницького і його першого заступника Миколи Голомші".

РЕАКЦІЯ

- За весь час, після того, як мене було арештовано Басманним судом Москви, ніхто з державних, офіційних органів в Україні, жодного разу не зателефонував і не поцікавився моїми справами, не приділив уваги. Більш того - псевдолюстрували! - заявив у коментарі Резонансу 22 березня екс-перший заступник Генерального прокурора України Микола Голомша.

Він додав: "Таке враження, що зараз ще всіх тих, хто за патріотизм незаконно переслідувані Московією - цураються? Ми всі розуміємо, що війна на сході, але ігнору немає бути, більш того на догоду Москві - цуратись також не личить. Для всіх псевдоарештованих Московією має бути реакція Уряду, МЗС - влади. Ми маємо відчути захист і підтримку держави. Ще трохи зачекаємо...".

ЄНІН РОЗПОВІВ, ЯК УКРАЇНА ПРОТИСТОЇТЬ ФЕЙКАМ РОСІЙСЬКОГО СЛІДКОМУ

За даними Резонансу, 21 березня заступник глави вітчизняного МЗС Євгеній Єнін запропонував правову допомогу Дмитру Ярошу.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram