29 травень 2024, Середа, 08:33

КАС скасував домашній арешт підозрюваному у хуліганстві під час акції протесту на Банковій

21 Квітня 2021г.
Снимок экрана 2021 04 21 в 19.33.20

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 29 березня 2021 року, якою застосовано до підозрюваного (голови громадської ініціативи "Захистимо Протасів Яр" Романа Ратушного) запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, заборонено йому залишати місце свого проживання за адресою зазначеній в ухвалі, – крім випадків звернення за невідкладною медичною допомогою, цілодобово із покладенням обов’язків, зокрема носіння електронного засобу контролю.

За результатом апеляційного розгляду апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 29 березня задоволено. Про це 21 квітня інформує Резонанс із посиланням на засідання по справі №757/15478/21-к.

Ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 29 березня 2021 року скасовано, постановлено нову ухвалу, якою відмовлено у задоволенні клопотання слідчого слідчого відділу Печерського УП ГУНП у місті Києві.

У суді нагадали, що Ратушний підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 («Хуліганство») Кримінального кодексу України.

ПОЛІЦІЯ РОЗПОЧАЛА КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО ПОДІЙ НА БАНКОВІЙ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram