З України намагаються вивезти навіть медичні халати. СБУ попередила спробу протиправного експорту - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

28 апрель 2020, Вторник, 16:16

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

З України намагаються вивезти навіть медичні халати. СБУ попередила спробу протиправного експорту

23 марта 2020г.

На Волині Служба безпеки України попередила спробу незаконного вивезення з країни масштабної партії товарів протиепідемічного призначення, заборонених урядом до експорту.

Про це повідомляє Резонанс 23 березня з посиланням на СБУ.

Правоохоронці зупинили на митному посту «Ягодин» Волинської митниці вантажівку, що прямувала до однієї з країн Євросоюзу. Під час митного огляду транспортного засобу було виявлено майже 40 тис медичних халатів з нетканого синтетичного волокна.

Організатори оборудки намагалися вивезти продукцію за кордон, незважаючи на запроваджені урядом обмеження через епідеміологічну ситуацію в Україні. Вартість затриманої партії становить майже 42 тис євро.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії.

Спецоперація проводилась спільно із прокуратурою Волинської області, - поінформували у спецслужбі.

ХОЛОДНИЦЬКИЙ РОЗПОЧАВ РОЗСЛІДУВАННЯ НЕДБАЛЬСТВА СЛУЖБОВЦІВ КАБМІНУ ГОНЧАРУКА

Як писав Резонанс, Рахівський районний суд Закарпатської області визнав винуватим громадянина Б., мешканця міста Рахів, у справі про адміністративне правопорушення за вчинення злісної непокори законному розпорядженню чи вимогам працівника Державної прикордонної служби України під час виконання ним своїх службових обов’язків пов’язаних з охороною державного кордону та перетині державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України. Беручи до уваги, що адміністративне правопорушення вчинене в умовах світової пандемії коронавірусу COVID-19, в той час, коли державний кордон України потребує посиленого захисту в зв′язку з пандемією, коли в Україні дефіцит медичних масок в аптечних мережах, суд 19 березня 2020 року визнав винуватим громадянина Б. за частиною першою статті 185-10 КУпАП та частиною першою статті 204-1 КУпАП та на підставі статті 36 КУпАП призначив покарання в межах санкції частини першої статті204-1 КУпАП у виді 10 (десяти) діб адміністративного арешту. Поряд з цим, конфіскував у дохід держави гідрокостюм чорного кольору, який був вилучений у громадянина Б.

В УКРАЇНІ ЗАФІКСОВАНО 73 ВИПАДКИ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ COVID-19