30 травень 2023, Вівторок, 11:30

У день прокуратури САП та СБУ викрили у хабарництві суддю

1 Грудня 2016г.

Прокурорами САП за оперативного супроводу працівників Служби безпеки України після отримання неправомірної вигоди за ухвалення рішення на користь третьої особи в сумі 5 тис дол США, на підставі ст. 208 КПК України затримано суддю Київського апеляційного адміністративного суду за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Про це у соцмережі повідомив заступник Генерального прокурора, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Прокурор нагадав, що затриманому судді загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Враховуючи тяжкість злочину, прокурорами САП готується клопотання до суду про обрання вказаному служителю Феміди запобіжного заходу у вигляді – тримання під вартою.

Почути точку зору прес-служби Київського ААС "Резонансу" поки не вдалось. Вказані на офіційному сайті телефони - не відповідають на дзвінки.

 

snimok-yekrana-2016-12-01-v-19-42-23

Як повідомляв "Резонанс", 4 листопада КААС розглянув справу за апеляційною скаргою Головного управління Національної гвардії України щодо позбавлення військових звань – капітан резерву та майор резерву – народного депутата України Семена Семенченка. Рішення суду Семенченко-Грішін вже встиг назвити наслідком тиску з адміністрації президента.