19 липень 2024, П'ятниця, 11:59

Генпрокурор Луценко – це “стара команда”, – Зеленський

22 Квітня 2019г.
Генпрокурор Луценко – це “стара команда”, – Зеленський
Фото: Команда Зеленського

Кандидат у президенти Володимир Зеленський, який за даними ЦВК перемагає у другому турі буде "призначати нових людей" на вищі посади. Про це він заявив на прес-конференції, передає Резонанс із посиланням на Право на владу.

На уточнювальне запитання про долю Юрія Луценка, В.Зеленський наголосив, що нинішній Генпрокурор – це "стара команда" "Ми будемо призначати нових людей. І це стосується не тільки пана Луценка", - сказав він.

Разом з цим В.Зеленський зазначив, що щодо кадрових призначень буде окрема прес-конференція. Також В.Зеленський анонсував кадрові перестановки серед учасників переговорів у Мінську від України  кадрові перестановки учасників Мінського формату.

Що стосується можливого призначення П.Порошенка на якусь посаду, то В.Зеленський наголосив, що, якщо народ захоче такого призначення, то він може подумати над цим питанням.

Як повідомляв Резонанс, Юрій Луценко заявив, що збирається далі працювати Генеральним прокурором.

"Генеральний прокурор призначається парламентом за поданням президента. Я не сильно тримаюся за крісло. Але і не збираюся кидатися заявами. Бо я упевнений, що я - ефективний генеральний прокурор. Якщо парламент ухвалить інше рішення, окей, буде новий прокурор", - наголосив очільник ГПУ.

ЮРІЙ ЛУЦЕНКО ПЕРЕДУМАВ ЙТИ З ГПУ ПІСЛЯ ВИБОРІВ (ВІДЕО)