25 сентябрь 2018, Вторник, 06:33

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Екс-меру Запоріжжя обрали запобіжний заход

11 октября 2017г.
0

Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя 10 жовтня розглянув клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно запорізького екс-мера Олександар Сіна. Заслухавши думки учасників процесу, дослідивши матеріали клопотання, суд застосував до нього запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайт суду.

Таким чином О.Сін зобов'язан прибувати на допит чи для інших слідчих дій за кожною вимогою до слідчого, прокурора, слідчого судді або суду.

Нагадаємо, О.Сін підозрююється у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 КК України – "Зловживання владою або службовим становищем".

Нагадаємо, під час брифінгу у прокуратурі Запорізької області у вересні 2017 року ЗМІ повідомили, що колишній голова Запорізької міської ради підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що потягло тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Зокрема, підозрюваний, перебуваючи на посаді мера, у порушення розпорядження Кабміну, яким зупинено ухвалення рішень про надання згоди на передання в оренду земельних лісових ділянок, умисно, в інтересах третіх осіб підписав рішення Запорізької міської ради про передання в оренду фізичній особі - підприємцю земельної ділянки, яка відповідно до матеріалів лісовпорядкування належить до лісового фонду, що спричинило тяжкі наслідки. Також підозрюваний, діючи в інтересах 26 громадян, умисно підписав рішення міськради, внаслідок чого фізичним особам були видані державні акти про передання земельних ділянок, у результаті чого із власності територіальної громади міста у приватну власність були незаконно передані землі загальною площею понад 2,5 га вартістю 3,5 млн грн.

2016 року Орджонікідзевський райсуд Запоріжжя визнав екс-мера Запоріжжя Олександра Сіна винним у порушенні законодавства про працю.