15 декабрь 2018, Суббота, 07:36

взятка декларация ДТП в Харькове Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Намісник Десятинного монастиря у Києві розповів куди звернувся, аби захистити Десятинку

26 февраля 2018г.
0

Намісник Десятинного монастиря архімандрит Гедеон (Юрій Харон) впродовж десяти років прожив у Каліфорнії, де був настоятелем монастиря на честь святителя Іоанна Шанхайського. Коли у 2006 році він повернувся в Україну, його призначили у Десятинну церкву. Про це пише Резонанс із посиланням на телепрограму "Добро і Зло" радника голови СБУ Юрія Тандіта (телеканал Прямий).

Архімандрит Гедеон не приховує, що продовжує підтримувати зв’язки з американськими елітами, особливо у більш консервативній Республіканській партії: «В Республіканській партії США багато моїх друзів… Вони всі уважно стежать за подіями, які розгортаються навколо нашого монастиря. Переживають».

Архімандрит також наголосив, що покладає надії на міжнародних партнерів у залагодженню конфлікту навколо будівлі Десятинної каплиці: «Ми зробили звернення до відповідних органів – до Европарламенту, до США, щоб вони нас підтримали. Я думаю, що ця підтримка буде. Я був у посольстві, мав спілкування з консулом і послом. Вони висловлюють нам свою підтримку. У всьому. Ми сподіваємося, що правда переможе. Тим паче, що президент США – християнин, і все його оточення християнське».