Суд поновив на посаді керівника теруправління ДБР У Полтаві, звільненого Трубою - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

09 июль 2020, Четверг, 16:48

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Суд поновив на посаді керівника теруправління ДБР У Полтаві, звільненого Трубою

13 августа 2019г.
Володимир Тимошко та Роман Труба: поки разом
Володимир Тимошко та Роман Труба: поки разом

Харківський окружний адміністративний суд визнав протиправним наказ про звільнення з посади керівника теруправління ДБР, розташованого у місті Полтаві, Володимира Тимошка. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на рішення суду від 8 серпня 2019 року.

У рішенні суду, зокрема, вказано: "Визнати протиправними дії Директора Державного бюро розслідувань Труби Романа Михайловича  з прийняття рішення про звільнення Володимира Тимошка та винесення наказу №148-ос.

Визнати протиправним та скасувати наказ про звільнення №148-ос від 28.05.2019 р.

Поновити Володимира Тимошка на посаді Директора Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві".

Вказане звільнення суд визнав протиправним, оскільки воно ухвалювалось без погодження із першим заступником Директора Ольгою Варченко та заступником Директора ДБР Олександром Буряком, а також без подання Конкурсної комісії, яка обирала Володимира Тимошка на посаду.

ОАСК ПРОСЯТЬ ЗАБОРОНИТИ РОМАНУ ТРУБІ ОДНООСІБНО КЕРУВАТИ ДБР

Крім того, судом встановлено, що повідомлення про звільнення Володимира Тимошка від 21 травня 2019 року надійшло до теруправління 23 травня 2019 року, відтак відповідачем не дотримано вимог Закону України «Про державну службу» щодо попередження державного службовця про звільнення у письмовій формі не пізніш, як за сім календарних днів.

Нагадаємо, керівник ТУ ДБР, розташованого у місті Полтаві, Володимир Тимошко був одним з 7 керівників, яких директор ДБР Роман Труба звільнив «як таких, що не відповідають займаній посаді протягом строку випробовування».

Решта звільнених оскаржують своє звільнення в Окружному адміністративному суді Києва.

«З ЯКОГО ВИ МІСТА? КИМ ПРАЦЮЄ ВАША ДРУЖИНА?», — ЗАПИТАННЯ ЧЛЕНІВ КОМІСІЇ ДО КАНДИДАТІВ НА ПОСАДИ В ТЕРУПРАВЛІННЯ ДБР

Як інформував Резонанс, 29 травня 2019 року керівник теруправління Держбюро у Полтаві, Володимир Тимошко заявив про незаконне звільнення з займаної посади за наказом Романа Труби.

"Директор ДБР повідомив мене, що 28 травня 2019 року я буду звільнений з посади на підставі «невідповідності займаній посаді та недостатньої професійності». Для мене виявилось відкриттям, що організація роботи «з нуля» – це непрофесійно, налагоджена робота – це непрофесійно, реалізаціі у кримінальних провадженнях з ознаками корупції – це непрофесійно!", - написав він на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

ДИРЕКТОР ДБР ПОТРАПИВ У ЩЕ ОДИН СКАНДАЛ (ОНОВЛЕНО)